SKANDALICZNA POLITYKA ks.Kaczorowskiego

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 484 z 486

Asdf 26-02-18 18:18

,,W dniu — nie pamiętam już którym — wjazd do Chełma czołgów radzieckich przez przystrojone bramy z kwiatów itp. wykonane przez Żydów. Serdeczne witanie czołgistów, a następnie Sołdatów przez Żydów. Żydów opanowuje euforia. Nagłe wszyscy Żydzi od wyrostków do lat około 40 mają opaski czerwone na rękawach. Już rządzą na ulicy jako milicja. Prawie wszyscy uzbrojeni w karabiny, pałki, bagnety noże. Żądni krwi i mordu. Ceł widoczny — szukanie ofiary. Było to w godzinach popołudniowych, ok. godz. 18.00. Byliśmy świadkami, jak zgraja około 10-15 wyrostków żydowskich, zaatakowała młodego żołnierza na ulicy którą przechodziliśmy — przy pomocy noży, pałek, bagnetów. Każdy Żyd chciał mieć swój udział w mordzie. Napadli na niego całą grupą gdy szedł sam ulicą. Stało się to około 50 do 100 metrów przed nami. My też szliśmy w tym samym kierunku co ten żołnierz. Widząc to wszystko i słysząc głosy zabijanego i Żydów poczułem się słabo i zemdlałem. Ojciec wciągnął mnie do bramy kamienicy. Z bramy zaciągnięty zostałem na klatką schodową gdzie powoli odzyskiwałem przytomność. Obraz ten mam do dzisiaj w pamięci." (relacja Michała Ławacza w książce ,,100 kłamstw Grossa...", J.R. Nowaka) A to wszystko zanim Niemcy postawili w Polsce pierwszą cegłę pod budowę pierwszego obozu koncentracyjnego dla Żydów. Z dedykacją dla wszystkich łykających ślepo retorykę o polskim, bezpodstawnym antysemityzmie i nienawiści krwiożerczych Polaków do niewinnych żydów. Historia jest o wiele bardziej skomplikowana, niż wynika z papki, którą serwuje wam TVN.

Odpowiedz Cytuj
Udzielił odpowiedzi 26-02-18 18:23

"Czasami zastanawiam się czy istnieje naród polski czy tylko motłoch polski?" asdf udzieliłeś odpowiedzi! Stwórcy udałeś się wyjątkowo marnie, ścinawski pisionazisto!

Odpowiedz Cytuj
Posiedzi dłużej 26-02-18 21:12

Kto Go (MM) historii uczył ? Targalski ? Tą jedną wypowiedzią już zarobił na trzy lata. „Kto wbrew faktom... itd”. Ale biorąc pod uwagę, że nie było to jego ostatnie słowo, będzie siedział dłużej.

Odpowiedz Cytuj
Łże-patriota 26-02-18 21:19

Jak widać szef rządu MOŻE bezprawnie i bez konkretów ośmieszać sędziów polskich na arenie międzynarodowej. NIE WOLNO natomiast mówić prawdy, popartej rzetelnymi faktami - np. europosłom z PO. Szef rządu MOŻE bez żadnych konsekwencji pochwalać nazizm i czynić to na oczach całego świata. Ba, na nasz koszt pali świeczki i składa wieńce mordercom.

Odpowiedz Cytuj
Judaszde? 26-02-18 21:22

"W uzupełnieniu wypowiedzi! Jakaż jest chrześcijańska obłuda , hipokryzja pisowców, tych szczególnie, jak Kaczyński J, którzy "IDĄ ZA GŁOSEM ?? - BISKUPÓW"i w imię prawdy chrześcijańskiej (???) praktykują kłamstwa , oszustwa partyjno - polityczne! Ustawą DEZUBEKIZACYJNĄ pozbawiają, wstecznie, mundurowych i pracowników MSW nabytych praw i świadczeń emerytalnych, ale teraz , na naszych oczach, w sposób niewyobrażalnie bezczelny!!, zwalniają z odpowiedzialności karno - służbowej, ba przyznają nagrody, premie -bandytom na komendanckich stanowiskach, odpowiedzialnym za śmierć człowieka. W odniesieniu do tych katów w policyjnych mundurach, symulujących choroby psychiczne, BŁASZCZAK i BRUDZIŃSKI zawieszają odpowiedzialność , bo??? - ci symulanci są już w cywilu!!??, poza służbą!! Gdzie wasz honor - Błaszczak i Brudziński??, gdzie wasze poczucie pospolitej przyzwoitości?? Co rusz głosicie, ze swoim prezesem,że każda zbrodnia musi zostać ukarana!! Pytam ? - czyja zbrodnia i na kim dokonana?? Fałszywi chrześcijanie!!, Fałszywi patrioci!! Partyjni Judasze!!"

Odpowiedz Cytuj
Gość 13-09-18 5:46

Tak jakby kościołowi było na rękę, kiedy się mówi o niedoskonałościach...

Odpowiedz Cytuj
Asdf 14-09-18 11:41

Dobrze Ci się spało w nocy, mieszkańcu pisogrodu?
A kiedy ty smacznie sobie spałeś (zamiast walczyć o demonkrancję i kąstytucję), we Francji młody mężczyzna wjechał w 50-osobowy tłum ludzi, znajdujących się przed lokalem.
Idąc logiką Platformy, nie powinniśmy skupiać się na kierowcy auta i jego czynie, zadajmy sobie raczej pytanie - czemu ci ludzie stali w nocy przed lokalem?! W nocy się śpi (albo walczy o demonkrancję w Polsce) a nie po mieście włóczy!
Pisoskie agencje światowe podają w dodatku, powołując się na pisoskich świadków zdarzenia, że mężczyzna krzyczał ,,Allahu Akbar".
A jakie to ma znaczenie co krzyczał?! To tylko teorie spiskowe!
A ty, polski narodowcu nacjofaszynazistowski, co się gapisz?! Nie syszałeś, że lewicowe autorytety mówią, że większym zagrożeniem dla Europy są polscy patrioci? Polscy narodowcy to niby nie wjeżdżają autem w tłumy ludzi co chwilę, krzycząc ,,Chwała Najświętszej Panience"?
No może i nie wjeżdżają.
Zamknij się.
A SZYSZKO LASY WYCIOŁ!!!
UWOLNIĆ ŻEPLIŃSKIEGO I FRASYNIUKA Z WIENZIENIA!!!!
Czytam Wyborczą więc wiem co si w kraju dzieje, gurwo! Mi oczu nie zamydlicie!!!!

Odpowiedz Cytuj
Lex 15-09-18 12:32

Asdf godnym reprezentantem Paranoi i Schizofrenii.

Odpowiedz Cytuj
Deus 15-09-18 12:58

Asdf zapamiętaj: Jak mawiał nasz wielki poeta, Herbert,: trzeba iść pod prąd, bo z prądem płyną tylko śmiecie...

Odpowiedz Cytuj
Lex 16-09-18 9:35

Kto temu Asdf "wybitnemu" dobrozmianowemu przesyła tak kretyńskie i moralnie plugawe teksty?
Ile dostaje za umieszczanie tych kopii?

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://scinawa.istrefa.com

istrefa gmina Ścinawa | istrefa powiat Lubin | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Ścinawa - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Lubin, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem