Czy dojdzie do debaty Holdenmajer kontra Kosztyla ?

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 2 z 40

ES 05-10-18 22:04

Tak.Im już dziekujemy.Tym z Milicza również.

Odpowiedz Cytuj
Gość 05-10-18 22:13

Zwolnić działa na szkodę CTiK A z wynajmu jest kasa

Odpowiedz Cytuj
Kordian 05-10-18 22:22

Myślę że debaty nie będzie bo i po co, zmiany w mieście i poza nim widać przez te 4 lata bardzo dobrze i idą w dobrym kierunku. Natomiast co może nam zaoferować A.H ?? Z tego co widzę to chyba tylko on tu siedzi i szczuje ludzi aby rozgrzać jakiś wątek tego forum, czytamy tylko w kółko to samo , czepia się obecnego burmistrza, przewodniczącego rady i radnych, ludzi pracujących w urzędzie, którzy osiągnęli i mają ambitne plany dla Miasta i Gminy. Gdyby nie oni to do dziś była by to dziura , skłócona rada, pracownicy w urzędzie bojący się własnego cienia, plotki, pomówienia, obarczania i.t.d. Pan A.H miał już swój czas przez 8 lat i go nie wykorzystał, teraz moc jest w młodych mających lepsze rozumowanie i pogląd na potrzeby społeczne.

Odpowiedz Cytuj
Kolega 05-10-18 22:25

Z tego co słyszałem on ma kilka mocnych Aasów w rekawie a nawet Jockerow dlatego Krystian boi się tej debaty.Niech nawet zaprosi swoją TV z Lubina.Będzie kompromitacja

Odpowiedz Cytuj
Kolega kolegi 05-10-18 22:49

A ja przypuszczam, że ten gołodupiec nie ma za wiele środków na prowadzenie kampanii i próbuje się wylansować na plecach Krystiana. (wiadomo wszech i wobec, że baba go w skarpetach puściła)

Odpowiedz Cytuj
Kolega najlepszego kolegi 05-10-18 22:54

Dokładnie. Na miejscu Krystiana bym nie występował z gołodupcem. Niech się lansuje za swoje.

Odpowiedz Cytuj
Asdf 05-10-18 22:57

Parę faktów żeby było wiadomo na kogo nie glosować.
Garść ciekawostek z kalifatu, z kilku ostatnich dni.

---

Kiedy Mesje Prezidą Makrą pozował do zdjęcia z półnagimi imigrantami pokazującymi środkowy palec do aparatu, 200 francuskich funkcjonariuszy wzięło udział w ogromnej akcji na północy Francji. (Co, w TVN-nie mówili?! Niemożliwe!) Akcja była związana z podejrzeniami o wspieranie organizacji terrorystycznych przez mieszkającą tam społeczność szyickich muzułmanów.

U nas największa antyterrorystyczna akcja jaką można oglądać to pilnowanie dziadziów komunistów kopiących w barierki pod Sejmem.

Co kraj to obyczaj.

----

Przywódcą muzułmańskiej społeczności w Australii został ponownie (po kilkunastu latach przerwy) wielki mufti Hilaly, który zasłynął z porównania kobiet, które nie noszą burki, do ,,odkrytego mięsa", które prowokuje drapieżniki. Stwierdził również, że muzułmanie są bardziej australijscy niż anglosasi. I że generalnie mają większa prawa do tych terytoriów niż oni.

----

W Iraku seria morderstw popełnionych na znanych kobietach, które podpadły radykałom. Modelka Tara Fares miała prawie 3 miliony widzów na instagramie. W czwartek znaleziono ją podziurawioną przez kule. Kilka tygodni temu inna znana Irakijka o liberalnych poglądach została znaleziona martwa, oficjalnie z powodu przedawkowania narkotyków ale okoliczności jej śmierci wywołały w Iraku duże kontrowersje. Kolejna znana w Iraku kobieta została znaleziona martwa tydzień później. We wtorek w samochodzie zastrzelona została znana aktywistka. Tymczasem była miss właśnie poinformowała, że dostała już informację: ,,Ty będziesz następna".

------

W Wielkiej Brytanii dziennikarze ,,Daily Mail" wytropili islamskich radykałów, którzy posługują się 13-letnimi dziećmi do sprzedawania broszur, w których społeczeństwa Zachodu są porównywane do zwierząt. Przewodniczący grupy, Hizb ut-Tahrir, domaga się wprowadzenia prawa Szariatu. Działacze grupy próbują na masową skalę rozpowszechnić pogląd, że samobójcze ataki terrorystyczne są koniecznością, a kobiety chodzące bez burki zostaną ukarane. Przekonują również, że demokracja to zgnilizna, którą trzeba zastąpić radykalnym prawem Szariatu.

---

Holenderska policja aresztowała 7 muzułmanów i udaremniła planowany zamach terrorystyczny z użyciem ogromnej ilości materiałów wybuchowych, które zostały zabezpieczone.

------

W Australii trwa proces Mohameda Kamera Nizamdeena, oskarżonego o szczegółowe zaplanowanie zamachu na premiera Australii. Rodzina oskarżonego przekonuje, że to niemożliwe i że został wrobiony, bo to dobry muzułmanin i na imprezach naśladuje Elvisa.

Nie wiem jak was, mnie przekonali.

------

W Szwecji opublikowano raport, z którego wynika, że przemoc w szkołach wzrosła w ostatnich kilku latach o... PONAD 100%.

Nie doszukujcie się jakichś ksenofobicznych uzasadnień takiego stanu rzeczy, po prostu w Polsce łamana jest Konstytucja, więc szwedzkie dzieci robią się nerwowe. Cała filozofia.

-----

Gazeta ,,Goteborgs Posten" zorganizowała wśród szwedzkich przedszkoli ankietę z pytaniem, czy dziewczynki w Szwecji powinny być zmuszane do noszenia hidżabu.

60% ankietowanych odpowiedziało, że... tak.

Gazeta tłumaczy, że to wynika z presji ze strony rodziców. PRacownicy przedszkoli boją się im narażać, wiec wolą chodzić na ustępstwa.

-----

65-letnia Szwedka została skazana na 3 miesiące więzienia za... 8 wpisów na Facebooku, między 2016 a 2017 rokiem. Kobieta krytykowała islam i politykę migracyjną.

Gdybym był Szwedem, siedziałbym teraz w więzieniu o zaostrzonym rygorze.

Głosujcie na Platformę, piesków Angeli i Brukseli, a będziecie siedzieć za lajkowanie moich wpisów

Odpowiedz Cytuj
Jan 05-10-18 23:16

Krystian nie podejmie rękawicy bo się spulta

Odpowiedz Cytuj
Kamil 05-10-18 23:24

Uważam ,że taka debata jest bardzo potrzebna..zI młody jak niema nic do ukrycia to niech przyjdzie.I będzie git

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://scinawa.istrefa.com

istrefa gmina Ścinawa | istrefa powiat Lubin | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Ścinawa - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Lubin, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem