Kandydaci na Radnych

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 9 z 17

Gość 30-09-18 19:05
Sportowiec . :

Jest nas więcej .Powodzenia Pani Marto .

Tego nie wiesz. To się dopiero okaże na wyborach.

Odpowiedz Cytuj
MATEUS 30-09-18 19:06

My głosujemy na strazaków-niezawodni w każdym calu

Odpowiedz Cytuj
Krystiano Italiano 30-09-18 19:12

Wasza Pani Marta. Zostanie pożarta przez Parzyńską

Odpowiedz Cytuj
Krystiano Italiano 30-09-18 19:13
MATEUS :

My głosujemy na strazaków-niezawodni w każdym calu

A ilu jest tych strażaków , dwóch ,trzech strach się bać😂😂😂😂😫

Odpowiedz Cytuj
Gość 30-09-18 19:30
MATEUS :

My głosujemy na strazaków-niezawodni w każdym calu

To, że ktoś jest niezawodny w gaszeniu pożarów lub usuwaniu skutków nawałnic nie oznacza,że będzie dobrym samorządowcem. Na samorządzie trzeba się znać i dobrze jest mieć pojęcie o ekonomii, o gospodarce. nie wystarczy wiedzieć jak się trzyma sikawkę.

Odpowiedz Cytuj
Wyborca 30-09-18 19:42

Słyszę, że znów jakaś sensacja krąży po mediach i sieci, bo o to Kukiz nie popiera Kukiza’15. Wolne i mało śmieszne żarty, jak to sensacja, to realizacja założeń! Pamiętliwy jestem okrutnie i niemal od samego początku, jeszcze w kampanii wyborczej twierdziłem, że Kukiz to jest klasyka esbeckiej roboty, za co połowa „prawych” chciała mnie zjeść. Bardzo przepraszam, że się nie patyczkuję i strzelam z grubej rury, ale tu naprawdę nie ma co się bawić w subtelności. Kukiz powstał dlatego, że upadł Palikot i miał spełnić dokładnie taką samą rolę jak Samoobrona z LPR. Od zawsze pojawiały się w III RP tak zwane ugrupowania antysystemowe, oparte na zgranej do imentu formule służącej temu, „żeby było tak jak dawniej”.Starsi ludzie, tacy jak piszący te słowa, po raz pierwszy spotkali się „antysystemem” na początku lat 90-tych ubiegłego wieku. Wówczas na scenę weszła „jajcarska” Partia Przyjaciół Piwa. W tamtym czasie „młoda polska demokracja” dopiero stawiała pierwsze kroki i łatwo z dzisiejszej perspektywy się śmiać. Jednak warto być uczciwym i przyznać, że na w 1990 roku poza esbecją nikt nie wiedział jak się robi politykę. Jako pierwsi zrozumieli politykę Lech i Jarosław Kaczyńscy, ale nie mieli żadnych narzędzi i możliwości, żeby zrobić coś pożytecznego. Dlatego na takie pseudo partie nabierali się nie tylko naiwni, nabierali się naprawdę inteligentni ludzie, na przykład Janusz Rewiński. Na czele Polskiej Partii Przyjaciół Piwa stał Leszek Bubel, postać wyjątkowo mętna, połączenie żydożercy i peerelowskiej szarej eminencji. Takie były początki partii antysystemowych.
Równolegle działała partia Janusza Korwina-Mikke i tutaj też, kompromitacja goniła kompromitację, bo to główne zadanie antysystemowych formacji – ośmieszyć poważne idee, ośmieszyć poważną politykę. W tym szeregu z całą pewnością można umieścić ZCHN, który sponiewierał ideę narodowego katolicyzmu do takiego stopnia, że ta idea do dziś się nie podniosła i jest marginesem polskiej polityki. Jeśli komuś się wydaje, że z ZCHN przesadzam, to przypomnę: Niesiołowski, Kamiński, Marcinkiewicz, Zawisza. Nigdy ZCHN nie zrobił niczego dobrego dla Polski, a w chwili próby poszedł razem z komuchami na „Nocną Zmianę”. Istnieją też tacy naiwniacy, którzy w Samoobronie widzieli walkę z IIIRP, bo przecież Lepper dowalił Balcerowiczowi i innym magom odpowiedzialnym za okradanie Polski. Świetnie tylko przypominam kto rozbił koalicję z 2007 i z kim to zrobił. Z inną chodzącą kompromitacją, Ligą Polskich Rodzin stworzoną przez Giertychów.

Czasy współczesne to trzy partie „antysystemowe”, dwie duże i jedna od lat w budowie. Pierwsza to oczywiście degeneraci z Ruchu Palikota, którzy powstali po to, aby odwrócić uwagę od wyjałowionej PO, a ich zadaniem było skanalizowanie bunt przeciw „ciepłej wodzie w kranie”. Nie będę się w to bagno zagłębiał, czasu upłynęło tak niewiele, że smród jeszcze się ciągnie i wszyscy pamiętają jak to wyglądało. Drugą dużą zbieraniną brzydzącą się polityką jest Kukiz’15 i znów powtórka z rozrywki. Tak się akurat bunt Kukizowi układa, że blokował największe reformy w Polsce, od 500+ po sądownictwo. Teraz Kukiz popiera Gersdorf na stanowisku I prezesa Sądu najwyższego i brzydzi się własnym kolegą startującym w wyborach na prezydenta Warszawy. Schemat zdarty do imentu, jednak ciągle frajerzy się nabierają.
Kukiz to hybryda Palikota i Giertycha, kompletnie niedefiniowalna formacja, w której znalazł się kilka wartościowych jednostek, ale nad całością czuwał esbecki doradca Kuzkiza i ludzie Schetyny. Kukiz miał być koniem trojańskim podrzuconym PiS, jak Lepper i Giertych w 2005 roku i tylko cud sprawił, że PiS zdobył samodzielną większość. Gdyby tak nie było, Kukiz w koalicji z PiS skompromitowałby rządy prawicy i pewnie Kaczyński nie powtórzyłby manewru ze skrócona kadencją, ale teraz PiS przegrywałby wybory samorządowe i za rok żegnał się z władzą. Kukizowi nie wyrwało się kuriozalne stwierdzenie, że nie popiera Marka Jakubiaka własnego kandydata na prezydenta Warszawy. Jemu się wyrwało, po co jest w polityce i jakie są jego zadania. Jakubiak to taki drugi Rewiński, wymyka się schematom i stoi po stronie Jakiego, co ma się nijak do zadań Kukiza. Ostatnią partią antysystemową jest tzw. Ruch Narodowy i tej inicjatywy żal, ale w obecnej formule jest nie do uratowania.Na czele ruchu stoją na zmianę gówniarze i postaci kompromitujące idee narodowe bardziej niż ZCHN. Znów ludzie będą krzyczeć, że gadam głupstwa, jak w przypadku Kukiza, który patriotyzmem gębę sobie wyciera, ale twierdzę stanowczo, że taki Marian, czy Bosak tańczący z gwiazdami pompowani są tylko po to, aby urywać punkty PiS i pokazywać, że patriotyzm równa się faszystowski rasizm. Najgorsze byty w polityce to takie, które się polityką brzydzą i przedstawiają kompletnie odrealniony program bez najmniejszej szansy na przejęcie władzy. Czy to będzie Polska „obywatelska”, Polska „tęczowa”, czy Polska „bez Żydów i emigrantów”, wszystko zawsze kończy się na oddaniu władzy lewicowo-liberalnej tłuszczy, która Polskę okrada i wyjaławia z wszelkich wartości. Tak to działa i nie inaczej.

Odpowiedz Cytuj
MATEUS 30-09-18 20:18

Wiec zapoznaj sie z kwalifikacjami , umiejętnościami i wyksztaleceniem strażakowi wtedy probuj dyskutować.Czy to dzisiejsz etowarzystwo wzajemnej adoracji z rady ma jakies pojecie o ekonomii albo samorzadzie ?

Odpowiedz Cytuj
Adam 30-09-18 20:35

Wszyscy z Wolowskiej głosujemy na Artura Trubickiego

Odpowiedz Cytuj
MATEUS 30-09-18 20:35

Wiec zapoznaj sie z kwalifikacjami , umiejętnościami i wyksztaleceniem strażakowi wtedy probuj dyskutować.Czy to dzisiejsz etowarzystwo wzajemnej adoracji z rady ma jakies pojecie o ekonomii albo samorzadzie ?

Odpowiedz Cytuj
Adam 30-09-18 20:37

Wszyscy z Wolowskiej głosują na Artura Trubickiego

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://scinawa.istrefa.com

istrefa gmina Ścinawa | istrefa powiat Lubin | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Ścinawa - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Lubin, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem