KWW STRAŻACY p MAREK B

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 4

Jeden z 10 13-10-18 20:06

"KWW STRAŻACY" w tym komitecie startuje pan Marek B. z Zaborowa. Jest przeciwnikiem obecnego burmistrza, a w poprzednich wyborach udostępnił swój samochód z bilbordem Krystiana K, który stał dwa tygodnie w rynku, a bilbord z jego zdjęciem i poparciem obecnego burmistrza wisiał na wjeździe do Ścinawy. Dzisiaj ponoć bardzo chce rozliczyć i wsadzić do więzienia Krystiana K za przekręty, a to dla tego tylko, że nie dostał posady Komendanta Gminnego i etatu w straży w Zaborowie na kierowcę. Jestem pewny jak by te sprawy były załatwione to dzisiaj pan Marek B. znowu by popierał obecnego burmistrza. W rozmowie ze strażakami naszej gminy dowiedziałem się że to nie pierwsza próba wkręcenia się do naszej rady miejskiej. Kiedyś już był radnym nawet załatwił nowy samochód dla OSP Zaborów z panią burmistrz Lewandowską. Ale po wszystkim odwrócił się od niej. Andrzejowi H też pomagał w kampanii jak startował do jego pierwszej kadencji ale po czasie określa go jako debila, w tym akurat się zgadzam. Andrzej H miał podobne zdanie o Marku B. A dzisiaj znowu są przyjaciółmi. I tacy ludzie mówią o sprawiedliwości i rozliczaniu innych. Andrzej H debil i cwaniak, który patrzy tylko na własny interes.

Odpowiedz Cytuj
Straznik 14-10-18 13:10

Pan Marek B. jest spolecznym Komendantem Gminnym od ponad 8 lat i nigdy sam nie ubiegał się o taką posadę w Gminie podobnie jak i etatu kierowcy samochodu pożarniczego ,gdyż ten etat jest planowany dla innej osoby z tej jednostki ale brak jest środkow finansowych bo ida dla elity milickiej z dyrektorem na czele na wynagrodzenia. Odnośnie wsadzania do wiezenia to w praworzadnym państwie jest tak że to niezawisle sady wydaja wyroki a nie indywidualne osoby. Jak dotychczas to zapadł wyrok sadu administracyjnego nakładający karę grzywny dla urzędującego i może to być preludium.Do rady szanowny ,, Jeden z 10'' sie nie wkręca tylko jest to wybór wyborców i nie poniżaj prosze idei SPRAWIEDLIWOSCI bo ona dla Cibie , jest bardzo daleko.Skoro tak pisze to znaczy ze bardzo sie boisz KWW Strażacy którego twórcy w pórownaniu do Ciebie są osobami odważnymi wykonując swoja profesję.Może i masz słuszne obawy

Odpowiedz Cytuj
Do Jeden z 10 14-10-18 13:47

" Andrzej H miał podobne zdanie o Marku B. A dzisiaj znowu są przyjaciółmi. I tacy ludzie mówią o sprawiedliwości i rozliczaniu innych. Andrzej H debil i cwaniak, który patrzy tylko na własny interes."
???

Odpowiedz Cytuj
Do suwerena 14-10-18 15:37

Wart Pac Pałaca!

Do wyborów na trzeźwo.

Nie głosuj na tych zza Odry a zameldowanych u rodziny.

Odpowiedz Cytuj
Krzynio 14-10-18 15:51

Totalny brak kultury osobistej

Odpowiedz Cytuj
Lex 14-10-18 16:17

Posłuchajcie, proszę, na YOUTUBE "Piosenki o dojnej zmianie". Naprawdę warto.

Odpowiedz Cytuj
Forent 15-10-18 9:15

No tak Sztaba mieszka za Odrą a startuje w Scinawie.Nie dla Sztaby.Popieramy strażaków

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://scinawa.istrefa.com

istrefa gmina Ścinawa | istrefa powiat Lubin | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Ścinawa - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Lubin, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem