Poczynania burmistrza Ścinawy

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 3

PKS 06-04-18 17:13

Witam mieszkańców gminy Scinawa. Piszę do Państwa jako mieszkaniec gminy Chocianów z zapytaniem o poczynania waszego burmistrza w kadencji 2014-2018. Dlaczego to robię? Otóż jak wiemy w tym roku odbędą się wybory samorządowe. W gminie Chocianów wszystko wskazuje na to, że jednym z kandydatów będzie niejaki Pan Kulczyński, radny z Lubina kojarzony z prezydentem Raczyńskim. 4 lata temu podobny kandydat również powiązany z Lubinem został burmistrzem waszej gminy. Jak te 4 lata wpłynęły na waszą gminę? Proszę o uczciwe oceny i komentarze na ten temat. Jedyne co rzuca się w oczy 'na papierze' to spore zwiększenie zadłużenia gminy Scinawa. Jednak jak wygląda to w praktyce Państwa oczami?

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 06-04-18 20:12

Jako mieszkaniec Gminy Chocianów powinieneś zajmować się sprawami swojej gminy, a nasze sprawy i ocenę naszego burmistrza pozostaw nam. To nasze sprawy i nic ci do tego.
Nie martw się naszym zadłużeniem, nie martw się z kim jest nasz burmistrz powiązany.
Nasze sprawy mają się dobrze i nasz burmistrz również.

Odpowiedz Cytuj
PKS 07-04-18 2:38

Wasze oceny, sprawy i zadłużenie jak najbardziej zostawiam Wam i napewno się nimi nie martwię. Właśnie jedyne co robię to myślę o mojej Gminie i widzę podobieństwo w osobach dwóch kandydatów na burmistrzów obu gmin. Tylko dlatego chciałem zapytać jak zmiana władzy wpłynęła na sytuację Waszej gminy.

Odpowiedz Cytuj
Generator mocy 07-04-18 11:06

Finał jest taki że Ścinawą rządzi pewien siwy pan ze swoja ekipa dojeżdzającą100 km do pracy , trzepią niezła kasę do własnej kieszeni i w połowie realizują nieracjonalne , bardzo drogie inwestycje nie konsultując ich wcale z mieszkańcami pomimo , że maja one sluzyc mieszkańcom w celu poprawy komfortu ich życia. Oczywiście towarzystwo wzajemnej adoracji to wszystko toleruje , nie ma żadnych pytań i uwag bo im chodzi wyłącznie o dietę.A obszar wiejski to teren drugiej kategorii bez życia kulturalnego, prawidłowego transportu publicznego i nawet bez prawidłowej telefonii komórkowej .Ewidentne pole do działania dla CBA

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec. 07-04-18 11:54

widentne pole do działania dla CBA

Zgłoś gdzie trzeba i po kłopocie, a tak?? Dyskutujesz sam ze sobą.
No ale jesteś jaki jesteś. Miłej zabawy.

Odpowiedz Cytuj
PKS 07-04-18 13:01

Na pierwszy rzut oka po raportach RIO widać, że gmina planuje wzrost zadłużenia do 100% względem dochodów w najbliższych 3 latach. Faktem jest że zostało pozyskane bardzo dużo środków, no ale na to trzeba mieć środki własne które jak widać pozyskiwane są z kredytów.
Z tego co Pan pisze, nie do końca wszystko jest tak dobrze jak opisują to media chwalące pozyskiwanie funduszy z zewnątrz, tym bardziej jeśli zapomina się o wiejskiej części gminy.

Odpowiedz Cytuj
TW 07-04-18 17:24

Jest to tragedia dla gminy. Gmina wyda kilkanaście milionów na gaz. Dlaczego nie złoźyli wniosku do DZG we Wrocławiu. Kilkanaście gmin to uczyniło. Nie będą ponosić źadnych kosztów. Dla kogo potrzebny jest parking nad Odrą za prawie 6 milionów. Pałacyk za 5,5 miliona itd.

Odpowiedz Cytuj
Były pracownik 07-04-18 18:05

Stasiak to kumpel Raczyńskiego. Bezpartyjni samorządowcy. Śmiechu warte. Przyjechali doić bidną gminę. Dyrektor Departamentudo spraw rozwoju magistratu ścinawskiego

Odpowiedz Cytuj
FRT 07-04-18 18:07

Pójdą niedługo z torbami. A gmina zostanie z długami

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://scinawa.istrefa.com

istrefa gmina Ścinawa | istrefa powiat Lubin | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Ścinawa - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Lubin, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem