Gwalt na Sądzie Najwyższym

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 3 z 5

Wicek 08-07-18 9:21

Ten koleś co tu pisze o tym doskonale wie. Wyzywa wszystkich od głupków i nieuków. To jest jakiś tępak, co przekleja tylko teksty z Newsweeka i Onetu. A jak sam otworzy gębę to od razu widać jego poziom.

Odpowiedz Cytuj
Do ubogiego duchem katonazisty 08-07-18 9:47

Asdf czy to te "wierne sługusy" komuny:

Czy o nich mówisz??. Tak tych z PiS:
"1. Andrzej Kryże – Wiceminister Sprawiedliwości IV RP- członek PZPR do jej końca. Skazywał działaczy opozycji w stanie wojennym.

2. Wojciech Jasiński – Minister Skarbu IV RP, członek PZPR w latach 1976-1981, szef Wydziału Spraw Wewnętrznych w Płockim Urzędzie Miasta, przybudówki SB. Zasłynął umorzeniem milionowych długów PC, byłej partii Jarosława Kaczyńskiego.

3. Karol Karski (PiS) – działacz władz centralnych socjalistycznego ZSP na Wydziale Prawa i Administracji UW. Pod koniec lat 80 startował z poparcia PRON (organizacji utworzonej przez PZPR w stanie wojennym) w wyreżyserowanych i sfałszowanych przez komunistów wyborach do rad narodowych.

4. Andrzej Aumiller – Minister Budownictwa IV RP, zasłużony komunista, wieloletni członek PZPR.

5. Anna Kalata – Minister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Członek PZPR jak i SLD, a dalej w Samoobronie.

6. Zbigniew Graczyk – Wiceminister Gospodarki Morskiej IV RP – przez 20 lat należał do PZPR będąc między innymi członkiem jej Komitetu Wojewódzkiego w Szczecinie. Był również w kierownictwie nomenklaturowej spółki Interster, która była folwarkiem partyjnych dygnitarzy, m. in. Sekuły i Rakowskiego.

7. Marek Grabowski – Wiceminister Zdrowia IV RP (członek PZPR i SLD) dzięki rekomendacji SLD był zastępcą głównego inspektora sanitarnego w rządach Leszka Millera i Marka Belki.

8. Ewa Sowińska – Rzecznik Praw Dziecka IV RP. W latach 1977-1980 należała do PZPR.

9. Krzysztof Zaręba – Wiceminister Środowiska IV RP, były członek PZPR, od 2005 roku w Samoobronie.

10. Bogdan Socha – Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP – był do samego końca członkiem PZPR.

11. Romuald Poliński – kolejny Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Przez wiele lat członek PZPR, a w rządach SLD doradca ministra Kołodki.

12. Maciej Łopiński – Rzecznik Prezydenta IV RP; w okresie 1975 – grudzień 1981 należał do PZPR.

13. Ryszard Siewierski – Zastępca Komendanta Głównego Policji IV RP – członek PZPR do końca (1990).

14. Stanisław Kostrzewski – od 25.02.2006 skarbnik i finansista PiS – był aktywnym członkiem PZPR do końca jej działalności.

15. Henryk Biegalski – nominowany na szefa Centralnego Zarządu Służby Więziennej IV RP, był członkiem PZPR od 1969 r. do końca lat 80.

16. Jerzy Bahr – 19.05.2006 mianowany ambasadorem RP w Moskwie. W latach 1976 – 1980 w randze I sekretarza pracował w Ambasadzie PRL w Bukareszcie. Do stanu wojennego był członkiem PZPR.

17. Krzysztof Czabański – mianowany 01.07.2006 na prezesa Polskiego Radia S.A. – były dziennikarz m.in. „Sztandaru Młodych” i „Zarzewia”. W latach 1967-1980 należał do PZPR.

18. Stanisław Podlewski – mianowany 17.07.2006 dyrektorem departamentu rybołówstwa w ministerstwie rolnictwa – należał do PZPR do końca jej istnienia.

19. Marcin Wolski – 21.07.2006 mianowany został dyrektorem I programu PR – od 1975 roku do końca był w PZPR, będąc m.in. sekretarzem POP w PR. Od 11 lipca 2016 dyrektor TVP2 (przyp. red.)

20. Jan Sulmicki – kandydat na prezesa Narodowego Banku Polskiego, zgłoszony 11.12.2006 przez Kaczyńskiego – były aktywista PZPR w SGPiS (obecnie SGH), także w stanie wojennym.

21. Janusz Kaczmarek – szef MSWiA, prokurator krajowy z ramienia PiS – Członek PZPR od 1986 r.

22. Piotr Cybulski – poseł PiS. Były członek ZSMP i PZPR.

23. Aleksander Chłopek – poseł z Gliwic. Członek PZPR od roku 1978. W latach 80. był członkiem egzekutywy Komitetu Miejskiego PZPR.

24. Halina Molka – posłanka na Sejm RP V kadencji. Były członek PZPR. Od 23 sierpnia 2007 posłanka PiS.

25. Stanisław Piotrowicz – W 1978 rozpoczął pracę w Prokuraturze Rejonowej w Dębicy, następnie w 1980 został przeniesiony do Prokuratury Wojewódzkiej w Krośnie, na początku lat 80. przeniesiony do Prokuratury Rejonowej w Krośnie. Od 1978 należał do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Był członkiem egzekutywy PZPR w Prokuraturze Wojewódzkiej i Rejonowej w Krośnie.

26. Katarzyna Łaniewska– W czasie studiów należała do socjalistycznej organizacji młodzieżowej ZMP, donosiła na kolegów. Następnie należała do PZPR."

Nie zapomnij o Janie Pietrzaku, tow. Janie Pietrzaku - hagiografie PiS-dusiów.

asdf, ty naprawdę jesteś tak sformatowany przez katokaczyzm, czy dostajesz kasiorkę za te wyjątkowo prostackie wpisy- cytaty z oenerowsko-nazistowskiej prasy?
Suweren smoleński nie tylko bez wykształcenia, folwarczno-prostacki i podlany sosem katolskim?

Odpowiedz Cytuj
Wicek, zdrowia życzę 08-07-18 9:54

"Wicek", czy ta Twoja uwaga postała po realizacji pisiego programu Konserwa+.
Na Twoim przykładzie widać, że nie warto żreć tych konserw. One szkodzą Krysi P. i Antkowi Świrowi. Zostań weganem. Mądrzejszy nigdy nie będziesz, ale zdrowszy to już może.

Odpowiedz Cytuj
Jaki sueren taki Adrian 08-07-18 10:12

Panie Adrianie, a dlaczego pan, „znany w świecie łamacz konstytucji”, nie odwołał swoim postanowieniem, Pani I Prezes Sądu Najwyższego ze stanowiska, nie patrząc na 6-cio letnią kadencję? Czyżby tchórz obleciał czy widmo „politycznej śmierci zajrzało w ślepka”? Tak po prostu? Przecież pan,wg własnych narcyzowych wyobrażeń, jest „taki mocny” a jest pan taki „krȯtki, kusy” i bezradny, jak mała makolągwa wypadła z rodzinnego gniazda. Co tam obecna Konstytucja RP, ja „łamacz prawa” opracuje nową, ale taką by mnie przyszły rząd i Polacy nie mogli wziąć za „dudową d..ę” i nie mogli mnie postawić przed Trybunałem Stanu. Panie Andrzeju, może jest pan dobry w “fałszowaniu delegacji” do Nowego Tomyśla , ale nie ma pan POJĘCIA o prawie, ktȯre pewnie pan musiał skończyć przy pomocy konszachtȯw rodzicȯw “naukowcow” i przyszlego teścia. Nie przykładał się pan do nauki, no bo jak pogodzić rzeczywistość z pana “analfabetyzmem” i niewiedzą prawniczą? Niech pan uda sie na urlop, aż do odwołania i nie szkodzi Polsce i Polakom.
Adrianku, ale asdf i Wickowi podchodzisz intelektualnie! Rozpoczynam poszukiwania ich "intelektu". Będzie ciężko.

Odpowiedz Cytuj
20% Normalnych 08-07-18 10:21

Do tego wszystkiego miałbym jednak parę uwag o polskim wyborcy. Jest pewne że około 20% polskiego społeczeństwa chce dobra tego kraju, są to ludzie mądrzy (z reguły wykształceni) którzy gotowi są na wiele poświęceń dla tego kraju, bo ten kraj jest najbliższy i drogi jest dla nich jeżeli nie wszystkim to prawie wszystkim. Każda wzmianka gdziekolwiek gdzie mówi się źle o Polsce dotyka tych ludzi i protestują. Obywatele ci nigdy nie szermują hasłami patriotycznymi lub z nowego folderu bohaterów wyklętych a w dyskusjach trzymają się faktów i nie obrażają kontrahenta i nie ryczą że to żyd, zdrajca lub....
Spójrzmy na tą inną część społeczeństwa polskiego czyli te 80% i trzeba stwierdzić że to zwykłe chamy, buraki, w większości ludzie niewykształceni lub o bardzo niskim jego poziomie. Tu na tych strona mamy wyjątkowego prostaka asdf. To esencja smoleńskiej patologii.
Są to ludzie których kościół katolicki urobił do swoich poddanych i donosicieli. O ludziach tych powiedziałbym: najgorsze rzygowiny rynsztokowe.
Z braku aktywności partii opozycyjnych i dopóki "miska żarcia" jest pełna nic nie możemy zrobić. Trzeba utworzyć nową formację polityczną która zastąpi PO i Nowoczesną i w nowych warunkach uzdrowić kształcenie młodzieży gdzie dominującą rolę zajmie logika i myślenie, a nie kościół i różaniec.

Odpowiedz Cytuj
Asdf 08-07-18 11:17

A ty do jakiej grupy się zaliczasz?

"Spójrzmy na tą inną część społeczeństwa polskiego czyli te 80% i trzeba stwierdzić że to zwykłe chamy, buraki, w większości ludzie niewykształceni lub o bardzo niskim jego poziomie. Tu na tych strona mamy wyjątkowego prostaka asdf. To esencja smoleńskiej patologii.
Są to ludzie których kościół katolicki urobił do swoich poddanych i donosicieli. O ludziach tych powiedziałbym: najgorsze rzygowiny rynsztokowe.
Z braku aktywności partii opozycyjnych i dopóki "miska żarcia" jest pełna nic nie możemy zrobić. Trzeba utworzyć nową formację polityczną która zastąpi PO i Nowoczesną i w nowych warunkach uzdrowić kształcenie młodzieży gdzie dominującą rolę zajmie logika i myślenie, a nie kościół i różaniec."

Odpowiedz Cytuj
Duracka pisia logika 08-07-18 11:25

"Przekraczając Rubikon, Juliusz Cezar wiedział, że złamał prawo i rozpoczął wojnę domową, więc albo przejmie pełnię władzy, albo zostanie ukarany. Doskonale to wie także Kaczyński - choć niekoniecznie wszyscy jego współpracownicy.

W Konstytucji RP jest jasny przepis: „Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego powołuje Prezydent Rzeczypospolitej na sześcioletnią kadencję spośród kandydatów przedstawionych przez Zgromadzenie Ogólne Sędziów Sądu Najwyższego”.

Działacze PiS i ich zwolennicy odpowiadają: ale jeśli przestanie być czynnym sędzią, bo przekroczy obniżony ustawą przez obecny Sejm wiek emerytalny, to automatycznie przestaje być też pierwszym prezesem SN.

Dziwne, że ten argument trafia do przekonania tylko tym, którzy pragną pozostania PiS przy władzy - najwyraźniej poczucie logiki zależy od partyjnych sympatii"

Odpowiedz Cytuj
Asdf 08-07-18 11:29

A może miałeś tego inteligenta na myśli?
Bolek zaapelował do zespołu Rolling Stones, żeby interweniował w sprawie demokracji i konstytucji w Polsce.

Najgorzej, że to nie fejk.

Ludzie idą na koncert żeby odprężyć się, wyszaleć i odpocząć od tej całej gównianej polityki i żałosnej propagandy, a tu nagle gwiazda podchodzi do mikrofonu i pierdoli o polityce i sytuacji w kraju, o którym nie ma bladego pojęcia, bo tajny agent SB ładnie prosi.

Oczyma wyobraźni widzę, jak Mick Jagger śpiewa:

,,I can't get no!
Satysfekszyn!
Demokraszyn!
Konstytuszyn!"

Odpowiedz Cytuj
Asdf 08-07-18 11:33

Sorrki to nie on pisał. Żadnych błędów. Niemożliwe. :))))
"Letter to Mr. Mick Jagger and The Rolling Stones.

The Rolling Stones!
Your wonderful band is coming to Poland.
Again!
People are looking forward to your performance so much. But there are bad things happing in Poland right now. We dare ask for your attention because of the memories of outstanding, courageous people who fought for freedom in the Eastern Block.
They sacrificed much for freedom of speech. For freedom of the arts. They understood that for the protection of liberties, the courts must be independent from the government. So this was one important objective of their struggle. You knew such individuals. Vaclav Havel was one of them. Today, the fruits of their work are in peril. The current regime wants to destroy the independence of courts in Poland.
Last year, it incapacitated the Constitutional Court.
Now, in clear violation of the Constitution, it is firing a third of Supreme Court .Justices in order to install puppets.

THIS IS NOT FREEDOM.

Many people in Poland are defending freedom, but they need support. If you can say or do anything while in Poland, it would really mean something to them.

Lech Wałęsa."

Odpowiedz Cytuj
Asdf w pislamskim szambie 08-07-18 12:00

"Pislam poruszył osady denne szamba polskiej małości. Farfocle są teraz na wierzchu,a wirówka na szczycie. Niech będzie pochylony."
Lechowi pięknie dziękuję. Przynajmniej próbuje wyjść z tego szamba, w którym tak doskonale czuje się eliksir ścinawskiej aberracji umysłowej - asdf.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://scinawa.istrefa.com

istrefa gmina Ścinawa | istrefa powiat Lubin | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Ścinawa - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Lubin, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem