Gwalt na Sądzie Najwyższym

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 4 z 5

44 r. p.n.e. 08-07-18 12:04

Juliusz Cezar przejął pełnię władzy, ale i tak załatwili go kumple z elity rządzącej, kosą pod ziobro.

Odpowiedz Cytuj
Ruszcie du.... i na wybory 08-07-18 12:06

A jak skończył Cezar?
Czy prezes tego nie wie?
Wie i wie również, że nikt mu nie podskoczy dopóki jest sprawny, a jak nie będzie sprawny to i tak mu wszystko jedno.
Jak wyborcy nie wykopią pisu, to pis nas urządzi tak, że rozsądnym ludziom tylko emigracja zostanie. Prezez+Tramp+Putin równa sie katastrofa dla Polski. To, że historycy będą się znęcać w przyszłości nad pisem i Prezesem nam teraz nie pomoże. Wyborcy ruszcie dupy i nie róbcie focha, że wam się zła platforma nie podoba i nie ma na kogo głosować. Suweren pójdzie do urn, zwłaszcza jak się go postraszy, że wam zabiorą 500+, wydłużą wiek emerytalny i dorzuci sie nowe 300+, 1000+ czy co tam trzeba.

Odpowiedz Cytuj
Rozdziobią nas............... 08-07-18 12:09

..z tym, że aby ich aresztować i wymierzyć sprawiedliwość trzeba by najpierw wywołać i wygrać wojnę domową. Te 5,7 mln ludzi głosujących w 2015. na PiS nie wyparuje, nie zniknie.
Na tym polega potworne dzieło Kaczyńskiego, że nas, Polaków doprowadził do takiego punktu, do dylematów tak straszliwych. Sądzę, że z tego właśnie powodu jego nazwisko przyszłe pokolenia będą z pogardą wymieniać razem z Branickim, Rzewuskim i resztą Targowicy.
A że naród mamy tak oportunistyczny i mały (vide asdf and Company), że na to (w większości) przyzwala w nadziei na parę groszy, to już zupełnie inna historia. Jakże trafna ta wizja Żeromskiego z ?Rozdziobią nas kruki, wrony...?

Odpowiedz Cytuj
Lechu, dzięki 08-07-18 12:54

"Lech Wałęsa napisał list do Micka Jaggera i The Rolling Stones

Były prezydent Polski Lech Wałęsa napisał list do zespołu The Rolling Stones i ich lidera Micka Jaggera. Z okazji jutrzejszego koncertu legendarnej grupy laureat pokojowej Nagrody Nobla zwrócił uwagę zespołu na "złe rzeczy, które dzieją się teraz w Polsce.

Wałęsa podzielił się treścią listu, napisanego w języku angielskim, na swoim Facebooku.

"Wspaniały zespół znów przyjeżdża do Polski. Fani niesamowicie oczekują waszego występu. Chcemy zwrócić waszą uwagę, przypomnieć odważnych ludzi, którzy walczyli o wolność dla całego bloku wschodniego" – pisze Wałęsa. "Poświęcili oni wiele dla wolności słowa. Wolności sztuki, ochrony wolności obywatelskich" – dodaje Wałęsa, wspominając m.in. Vaclava Havla.

Były prezydent pisze następnie, że "obecny reżim chce zniszczyć niezależność sądów w Polsce". "W zeszłym roku przejęli Trybunał Konstytucyjny. Teraz wbrew konstytucji zwalniają sędziów Sądu Najwyższego" – pisze noblista. "To nie jest wolność" - dodaje.

"Wielu Polaków walczy o wolność, ale potrzebują waszego wsparcia. Jeśli będziecie w stanie powiedzieć lub zrobić cokolwiek w czasie koncertu, będzie to dla nich wiele znaczyć" - konkluduje Lech Wałęsa w swoim apelu do The Rolling Stones."

Odpowiedz Cytuj
Do nazistowskich 08-07-18 13:07

Nie ma wątpliwości że Jarosław Pierwszy Karłowaty stworzył organizację przestępczą, która dokonuje hybrydowego zamachu na Polskę, ręka w rękę z Władimirem Putinem. Mnie interesuje, czy odpowiadać karnie za te zbrodnię będą również nazistowscy dziennikarze. Boję się że nie. Bo każdy ma prawo do swobody wypowiedzi ...
A ja twierdzę, że fundamentem nowej Polski będzie konstytucyjny zakaz stosowania socjotechnik w dziennikarstwie, polityce, handlu etc .... Socjotechniki, to nic innego jak wyrafinowane kłamstwo.
Państwa nie mogą być oparte na kłamstwie, bo to kończy się chaosem, niesprawiedliwością, zbrodniami. Na czele wszystkich reżymów totalitarnych zawsze stali dziennikarze. Niech o tym pamiętają panowie karnowscy, ziemkiewicze, sakiewicze, wildsteiny.
Joseph Goebbels "ratował się" cyjankiem.
Czym uratują się dziennikarze pracujący dla nazistów.

Odpowiedz Cytuj
BRUTUS potrzebny od zaraz !!! 08-07-18 13:12


Milosevicz , Karadzicz i Mladic próbowali stworzyć kraj, w którym będą bezkarni. Ale społeczność międzynarodowa wyłapała ich jak szczury. Tym razem też tak będzie.

Odpowiedz Cytuj
Mariusz 09-07-18 19:21

Coś nam trolla wcięło. Jaki spokój się zrobił!

Odpowiedz Cytuj
Asdf 09-07-18 21:49

Pojechał do Częstochowy z pedałami manifestować. Trochę mu zejdzie. Lubi to.

Odpowiedz Cytuj
Asdf 19-07-18 13:24

W końcu jest! Kilkanaście godzin zajęło stacji TVN24 znalezienie sposobu na to jak odpowiednio ukształtować info o przewożeniu demonstrantów w bagażniku na teren Sejmu. Wszyscy, od prawa do lewa, w euforii lub rezygnacji, ale poinformowali o tym wprost. Ale nie TVN. TVN musi kreować grozę i ukierować widzów.
Zatem milczący do tej pory TVN nie wyeksponuje przemytu ludzi, które kompromituje wpierane siły polityczne, tylko cierpienie posłów, którzy odczuwają skutki własnego zachowania. Ale do tego, że chodzi o skutki, trzeba się dokopać, bo inaczej wytrąciłoby się własnych fanów z bajki o armagedonie.
Nie ma w Polsce stacji, która mocniej niż TVN przykładałaby się do "przekazu" od strony technicznej. Żadne słowo, żaden kadr, napis z grafiki, nie są tam przypadkowe. Montaż, nawet sposób czytania komentarza do materiału, dosłownie wszystko. W tym przypadku posłanki zasługujące na krytykę, są zapraszane na tzw. setkę przez reportera TVN, by spokojnie wyjaśnić, iż "nie znają powodów" zakazu. Potem przedzieramy się przez lanie wody i kolejne wypowiedzi jednej strony (np. tweet Ryszarda Petru o treści "Ciekawe, jaki będzie kolejny krok. Są równi i równiejsi"), by w końcu dotrzeć do drobnej informacji o wożeniu ludzi w bagażniku. Jest ona podana w formie cytatu z rzeczniczki PiS. Nic z tego, że informację potwierdziła Kancelaria Sejmu. TVN pisze o tym w sugestywny sposób "WEDŁUG RZECZNICZKI PiS Schmidt MIAŁA przewieźć", co każdy wierny widz z automatu zakwestionuje. Jeden z naszych czytelników skwitował to słowami - "Goebbels przewraca się w grobie. Z zazdrości."

NZG - zobacz więcej na twitter.com/NZGoebbelsa

źródło:
[LINK]
[LINK]
[LINK]
[LINK]
[LINK]
[LINK]
[LINK]
[LINK]
[LINK]
[LINK]
[LINK]

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://scinawa.istrefa.com

istrefa gmina Ścinawa | istrefa powiat Lubin | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Ścinawa - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Lubin, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem