Konserwa+

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Duracka zmiana 05-07-18 11:21

"Wyszła na jaw tajemnica Jurgiela i świńskiego lobby. Tak wyglądają konserwy z ASF
O rządowym projekcie produkcji konserw ze świń pochodzących z terenów zagrożonych wirusem ASF miało być cicho sza. To nieświadomi niczego żołnierze, więźniowie, pacjenci szpitali i uczniowie mieli zlikwidować problem epidemii, zjadając wysterylizowane mięso. Tak wyglądają tajne konserwy z mięsa pochodzącego ze stref ASF.

Lobby mięsne wyprodukowało konserwy ze świń pochodzących z terenów zagrożonych ASF

Już po tajemnicy. Znalazł się informator, który ujawnił produkcję objętą wcześniej ścisłą tajemnicą państwową. To między innymi firma Sokołów SA zgodziła się na wyprodukowanie konserw z mięsa świń, pochodzących ze stref zagrożonych wystąpieniem wirusa Afrykańskiego Pomoru Świń. Nieoficjalnie wiadomo, że dzięki porozumieniu byłych ministrów, rolnictwa Krzysztofa Jurgiela oraz MON Antoniego Macierewicza konserwy trafiły do wojskowych stołówek oraz magazynów Agencji Rezerw Materiałowych. O sprawie napisała 2 lipca "Gazeta Wyborcza", publikując wyniki śledztwa dziennikarskiego."

asdf zjadł kilka konserw serwowanych suwerenowi w ramach programu "durnej zmiany" KONSERWA+. Skutki są porażające.

Odpowiedz Cytuj
Głupi suweren zje 05-07-18 11:25

Rząd PIS pewno tego nie je, tylko suweren, by był jeszcze głupszy, a starcy po 65 roku życia aby odchodzili w zaświaty.

Odpowiedz Cytuj
Krycha zre w Sejmie 05-07-18 11:30

Krycha wpi#dala sałatki, ona "miensa" nie tyka. Swój swojego nie zjada

Odpowiedz Cytuj
Kto nami rządzi, suwerenie 05-07-18 11:40

To żadna afera! Konstytucja Zaziobrzona! Prokuratora Zaziobrzona i Sady tez!
Czyli wszystko jest juz norma!
Nawet Morawiecki udaje moralnego robiąc w banku (jako historyk!)gigantyczna kase jako oprawca tzwFrankowiczow! Ale tak w ogóle to ten sie błaźni! W banku przynajmniej nie musiał pleść głupot a kasa szła! Kto nami rządzi?

Odpowiedz Cytuj
Do marszałka Kuchcińskiego 05-07-18 11:43

Jeśli konserwy są nieszkodliwe, to w pierwszym rzędzie skierować je do stołówki sejmowej.

Odpowiedz Cytuj
Antek Świr zeżre 06-07-18 12:37

"Bunt przeciwko "puszkom z ASF". Wojskowi odmówili zjedzenia posiłku

Konserwy z trzody skupowanej ze stref zagrożonych afrykańskim pomorem świń (ASF) dostarczono do jednostek wojskowych. Zamówiła je też służba więzienna, ale przetarg nie został sfinalizowany. Producent zapewnia, że konserwy są bezpieczne.

Portal Wp.pl rozmawiał z informatorem zajmującym się dystrybucją konserw, które resort rolnictwa i Agencja Rezerw Materiałowych zamówiły w ramach interwencji państwa w związku z epidemią wśród świń. Mięso zwierząt z zagrożonych stref przetwarzano w specjalnych warunkach. Potem miały trafić do instytucji publicznych (m.in. armii, szpitali, więzień, szkół itp.).

W poniedziałek pisaliśmy, że dzisiaj konserwy zalegają w magazynach, bo nikt ich nie chce. Urzędnicy, których pytaliśmy o koszty operacji oraz liczbę przechowywanych konserw, odmawiali informacji, twierdząc, że są one tajne, bo dotyczą „zasobów strategicznych państwa”.

Odpowiedz Cytuj
Antek Świr zeżre? 06-07-18 12:38

A PiSi suweren nie w kolejkach po te konserwy Antoniego?

Odpowiedz Cytuj
A Adrianek 06-07-18 12:43

Według naukowców ludzie mogą jeść mięso świń z podejrzeniem ASF. Ponieważ jednak w tak ważnej i delikatnej sprawie należy zachować ostrożność, proponuję sformułować to tak: ludzie mogą jeść mięso z podejrzeniem ASF, ale tylko w odpowiednio do tego przygotowanych miejscach. A tymi miejscami są stołówki w Ministerstwie Rolnictwa, w KPRM, w pałacu prezydenckim i w Sejmie. Testerem tego żarła powinien zostać Adrianek. Przynajmniej na coś się przyda.

Odpowiedz Cytuj
Misiek 06-07-18 12:47

WOJSKO ODMÓWIŁO ZJEDZENIA POSIŁKU?!
W starych ponoć słusznie minionych czasach takie coś było kwalifikowane jako "wypadek nadzwyczajny" i w 9 przypadkach na 10 leciały głowy dowódców odpowiedzialnych za takie wydarzenie.

Tyle tylko, że kiedyś armią dowodzili oficerowie, a nie troki od kalesonów nadające się jedynie do noszenia parasola nad tłustawym Misiem - parówą maciory.

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://scinawa.istrefa.com

istrefa gmina Ścinawa | istrefa powiat Lubin | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Ścinawa - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Lubin, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem