Oni nie dla pieniędzy?

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Suweren otumaniony 07-07-18 12:52

"Radni PiS zarabiają fortuny w spółkach skarbu państwa. Ale Kaczyński mówi: "Do polityki nie idzie się dla pieniędzy"

- Do polityki nie idzie się dla pieniędzy. Ci, którzy są w spółkach, są przez nas szanowani, ale nie będą kandydowali - przekazał w piątek na konferencji prasowej prezes PiS Jarosław Kaczyński. Bo radni PiS zarabiają tam krocie, a jako radni muszą publikować oświadczenia majątkowe

Piątkowa konferencja prezesa Prawa i Sprawiedliwości w siedzibie tej partii na Nowogrodzkiej była jego pierwszym publicznym wystąpieniem od kilku tygodni. Miesiąc temu Kaczyński po blisko 40-dniowym pobycie wyszedł ze szpitala przy ul. Szaserów w Warszawie, gdzie leczył chore kolano. Po wyjściu udzielił kilku wywiadów, m.in. „Gazecie Polskiej” i Polskiemu Radiu.

Na konferencji lider PiS ograniczył się do wygłoszenia oświadczenia, a dziennikarze nie mieli możliwości zadawania pytań - nie mogli więc zapytać o przeprowadzone przez partię rządzącą czystki w Sądzie Najwyższym. Wypowiedź Kaczyńskiego była bardzo krótka i dotyczyła zbliżających się wyborów samorządowych zaplanowanych wstępnie na jesień."

Odpowiedz Cytuj
Breżniew z Żoliborza 07-07-18 12:56

Pięknie ktoś napisał:
Dziwnymi ścieżkami wędruje umysł naszego Gnijącego Zombie. Na początku ogłoszono, że uraz kolanka to drobiazg i nie ma się czym przejmować. Kiedy Poseł Nitras publicznie pokazał listę stu kilkudziesięciu oczekujących miesiącami w tym samym szpitalu na Szaserów na wizytę u ortopedy, pojawił sie komunikat, że życie naszego Breżniewa z Żoliborza było zagrożone i dlatego wyprzedził oczekujących i od razu zapisano go na oddział (teraz jak wyszło, jak dzielnie negocjował z Izraelem ustawę IPN-owską znowu życie jego jest zagrożone i musi się schować w szpitalu do czasu aż przestaną gadać o tym). Wcześniej, przez dwa lata nie przeszkadzało mu, że radni grabią państwo zasiadając w spółkach, ba - dzięki byciu radnymi są bezkarni, bo nieusuwalni. jak opozycja puściła to w eter, to nasz Niedoszły Emerytowany Zbawca przykuśtykał i na forum ogłosił, że nie będzie można więcej łączyć tych funkcji. Tak więc opozycjo: wiecej odwagi w ogłaszaniu publicznie pewnych rzeczy. Wybory sie zliżają i Dziad chcąc nie chcąc rakiem będzie się wycofywać z niektórych rzeczy. Może doradzić mu emeryturę tam gdzie jego miejsce.... czyli w pierdlu ? Kto wie... Może posłucha.

Odpowiedz Cytuj
Prywatyzacja 07-07-18 13:29

PRY-WA-TY-ZACJA! Tylko sprywatyzowanie tych wszystkich niezliczonych spółek skarbu państwa sprawi, że te pasożyty wycierające sobie gęby hasłami o poprawie doli prostego człowieka, "zwykłych Polaków", przestaną w biały dzień okradać państwo!

Odpowiedz Cytuj
Patologia 07-07-18 13:33

Fakt, państwowe powinny być tylko wojsko, policja, wymiar sprawiedliwości i częściowo edukacja.
Reszta to kryminogenna patologia z której korzystają miernoty i dupowlaz(d)y.

Odpowiedz Cytuj
Mieszają w szambie 07-07-18 13:34

Pislam poruszył osady denne szamba polskiej małości.
Farfocle są teraz na wierzchu,a wirówka na szczycie.
Niech będzie pochylony.

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://scinawa.istrefa.com

istrefa gmina Ścinawa | istrefa powiat Lubin | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Ścinawa - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Lubin, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem