Pożegnanie Polsatu - dugiego TVKur(W)ski

  Zainteresuj tematem więcej osób:


żegnaj Polsacie jak TVPiS 20-05-18 12:22

Pan Solorz otrzymał od grupy przestępczej Smoleńskich propozycję nie do odrzucenia. Człowiekowi, prowadzącemu interesy na taką skalę wnikliwi a posłuszni władzy urzędnicy zawsze wygrzebią jakieś uchybienia zaś prokuratura i sądy, to bijące serce partii. Podobnie jest od lat w Rosji, będącej wzorcem dla mafii Kacz-Dong-Una..
Musieli ponieść dodatkowe koszty za przejęcie Netii.
Solorzowi grożą duże problemy (dobra zmiana pogroziła mu paluszkiem) więc Telewizja Solorza skundliła się służalczym wasalizmem wobec PiS.
Albo powstanie TVPiS BIS (Polszmat) , albo zatopią Polsat.

Odpowiedz Cytuj
Ja 21-05-18 13:48

Uglundaj TuskVisionNetwork24 (TVN24) i trop z olejnikową faszystów

Odpowiedz Cytuj
Bolek 21-05-18 14:36

Z cyklu "W TVN nie zobaczysz w Wyborczej nie przeczytasz"

",,Przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem" - Juliusz Cezar do członków senatu po wygranej bitwie.
,,Pszybyłę, zobaczyłę, wykonałę polecenie słurzbowe oficera, machłem do kamery TVN, nic nie poradzem, nie mam czasu, muszem uciekać, raćcie sobie, ja sfoje zrobiłę" - Lech Wałęsa do protestujących w Sejmie."

Odpowiedz Cytuj
Bolek 21-05-18 14:45

Dlaczego nie został z protestującymi? "Chcę razem z wami zwyciężać, a nie siedzieć". TOP 11 cytatów z Lecha Wałęsy u protestujących w Sejmie

wpolityce.pl/polityka/395224-dlaczego-nie-zostal-z-protestujacymi-chce-razem-z-wami-zwyciezac-a-nie-siedziec-top-11-cytatow-z-lecha-walesy-u-protestujacych-w-sejmie

Odpowiedz Cytuj
Bolek 21-05-18 16:01

"Zaprosili elektryka i zorientowali się, że jedynie skompromitował (apolityczny) protest. Pomyślcie o tym jak się napocą w TVN, żeby pokazać to spotkanie jednocześnie chroniąc swe lemingi przed wszystkim co wypaplał Wałęsa "

"Protestujacy: Myśli pan, że łatwo żyć za 900 zł?
Wałęsa: Ja zarabiam 5000 zł, a żona wydaje 6000 zł
(..)

Protestujący: Mamy tutaj modlitwę i się modlimy.
Wałęsa: Nauczyliście się na pamięć?
Protestujący: Nie. Czytamy wspólnie.
Wałęsa: No to jeszcze miesiąc i się nauczycie
(..)

Protestujący: Chcemy żeby pan tu z nami został, mamy materac dla pana, będzie pan naszym mediatorem.
Wałęsa: Ale ja chcę z wami zwyciężać a nie tu siedzieć. Ja za chwilę muszę na 18 być w Puławach, tam mam wielkie spotkanie.

Lechu jak pomoże to klękajcie narody "

Odpowiedz Cytuj
Soros 22-05-18 14:12

Pozdrowienia dla wszystkich lewicowców. Te same poglądy mają hipokryci co tera z niepełnosprawnymi się w sejmie lansują.
"Trzymajcie... To właśnie całe, za przeproszeniem, Amnesty. Żałosny, skrajnie lewicowy kolektyw, któremu już wisi czy im plują czy deszcz pada. Zdjęli maskę poważnej międzynarodowej organizacji od praw człowieka i przebili cały cyrk jaki odstawiają od lat. To ich proaborcyjny spot, w którym tłumaczą jak bardzo ciąża jest "irytująca". Ich przykłady? A bo np. kobieta jest gruba albo trudno jej pomalować paznokcie... To są problemy! Paznokciami przebili nawet ciasne mieszkanie Natalii Przybysz. To są tematy na akcje społeczne. Na to dostają szmal.
I macie szczęście, że stanowicie jedną rodzinkę razem z lewicowymi aktywistami administracji fejsa, bo ten ugrzeczniony post brzmiałby inaczej, gdyby nie wasz strach przed wolnością słowa i różnorodnością poglądów. Na szczęście są portale, które się tego nie boją. Tam znajdziecie wersję bez cenzury."
dorzeczy.pl/kraj/65065/Ciaza-jest-irytujaca-wiec-zalegalizujmy-aborcje-Najbardziej-kuriozalny-spot-w-historii-Amnesty-International.html

Odpowiedz Cytuj
Jedwabnik 24-05-18 10:37

Niepełnosprawny Jakub Hartwich protestuje w Sejmie.
Jego matka żali się i wylewa w TVN antyrządowy jad, że jej syn nigdzie nie może znaleźć pracy.
Fundacja z Widokiem wydaje komunikat, że Jakub Hartwich od listopada 2016 jest zatrudniony w ich instytucji, dzięki dofinansowaniu z PFRON, i aktualnie przebywa na urlopie. Czyli nie wiemy czy miał pracę za PO, wiemy za to, że został zatrudniony za rządów PiS.
Przeciwko komu protestuje Jakub i jego mama?
Przeciwko PiS.
Było już granie przez opozycję samopodpalaczem.
Było już granie przez opozycję niepełnosprawnymi.
Ale matka grajaca niepełnosprawnością własnego syna, w celu dopierdolenia pisowcom, to jest level, do którego miałem nadzieję, że ludzkość nigdy nie dojdzie. Niespodzianka. Już doszła.
I wcale nie zamierza używać hamulca.
Nie wiem co się dzieje ze światem, nie wiem co się dzieje z ludźmi, ale albo czegoś nam w marketach do żarcia dosypują, albo to promieniowanie z TVN-u jest jeszcze bardziej szkodliwe, niż zakładałem.

Odpowiedz Cytuj
Gość 24-05-18 13:48

Ja mysle ze Polsat może grać pod SLD

Odpowiedz Cytuj
Real 24-05-18 16:32

Przeczytałem te wypowiedzi i jestem naprawdę zasmuconym ich tonem.
Jakim wrednym człowiekiem trzeba być aby pisać takie paszkwile.
Przecież tu nie chodzi kto się lansuje ( przypomnijcie sobie jak się lansował przy poprzednich protestach prezes Kaczyński ze swoimi przybocznymi) a czym się różnił poprzedni protest od obecnego? Niczym. To jak to? Wówczas zarzucano PO brak empatii jak mówiła Szydło, prezes wykrzykiwał, że to skandal aby rząd nie ulżył tym ciężko doświadczonym rodzinom, a dzisiaj to warcholstwo i polityczna manifestacja?

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://scinawa.istrefa.com

istrefa gmina Ścinawa | istrefa powiat Lubin | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Ścinawa - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Lubin, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem