Sędzia Tuleja - szacunek.

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 14

Lex 12-05-18 6:34

Sędzia Tuleja stoi na terytorium niepodległej i praworządnej Polski. Broni honoru z godnością. Jest na razie w mniejszej grupie Obywateli, którzy już są na froncie walki z pisiackim tałatajstwem, z pospolitymi kłamcami, oczywistymi zdrajcami interesu Ojczyzny i narodu. Potrzebuje wsparcia i nikt przyzwoity nie może mu go odmówić. Dopóki nie zmobilizujemy się przy wyborach, dopóki tałatajstwo nie zostanie na swoich, przyrodzonych im ich zdradziecką proweniencją miejscach.

Odpowiedz Cytuj
Kaczystan jak Rosja 12-05-18 6:38

Ha, Pisiory nie maja respektu przed sędziami, bo chcą wymierzać "sprawiedliwość" wyłącznie według swego uznania. Kaczystan upodabnia sie coraz bardziej do Rosji - wiec będzie to tylko formalnością jak nas do niej włączą.

Odpowiedz Cytuj
Niezależne Sądy 12-05-18 6:41

Jestem pełna podziwu dla sędziego Tuleji. Nie poddał się naciskom oszołomom z PIS-u. To jest przykład prawdziwej niezawisłości Sędziego.Trzymam za Pana kciuki aby Pan wytrwał w tym państwie bezprawia.

Odpowiedz Cytuj
Lex 12-05-18 7:09

Czy "istrefa" podlega politycznej inwigilacji smoleńskich? Tak tylko pytam!

Odpowiedz Cytuj
Obudź się 12-05-18 8:04

Suwerenie - czy już się obudziłeś i widzisz?

Głosowanie w Sali Kolumnowej bez wymaganego kworum, sprawiło, ze budżet panstwa na rok 2017 był nielegalny. Nielegalność powoduje w następstwie następne nielegalności. Dopiero sie obudzimy z rekami w nocniku, jak bedziemy sporzadzać remanent po pisich.

Odpowiedz Cytuj
Ja 17-05-18 22:01

Sędzia Igor Tuleya o swoich rodzicach i ich pracy dla służb komunistycznej Polski Ludowej Lucyna Tuleya w latach 1960-71 pracowała w Milicji Obywatelskiej w Łodzi, do 1988 roku była funkcjonariuszką Służby Bezpieczeństwa. Miała inwigilować i śledzić opozycją i dyplomatów ...dobre wzorce z domu wyniósł a tatuś w moskwie brylował czerwona zaraza

Odpowiedz Cytuj
Xxx 20-05-18 8:14

Kilkadziesiąt lat temu, żeby skrytykować komunistów, Józef Muetzenmacher musiał upozorować własną śmierć, i pod zmienionym, fikcyjnym nazwiskiem, napisać książkę demaskującą Komunistyczną Partię Polski.

Kilkadziesiąt lat temu, żeby skrytykować komunistów, polscy inteligenci musieli emigrować do USA lub Francji, i dopiero tam mogli swobodnie pisać to, co myślą.

Kilkadziesiąt lat temu, żeby skrytykować komunistów, polscy patrioci musieli chować się do podziemia i z narażeniem życia lub zdrowia publikowali w piwnicach nielegalne broszury antyrządowe.

Dziś komuniści i ofiary ich medialnej propagandy wychodzą na swój marsz numer tysiąc pięćset sto dziewięćset, i na ulicy drą japę o państwie totalitarnym, na sztandarach niosąc hasła o... zamordyzmie.

Odpowiedz Cytuj
Prominentny 20-05-18 10:52

To prominentni działacze pis: . 1. Andrzej Kryże - Wiceminister Sprawiedliwości IV RP- członek PZPR do jej końca. Skazywał działaczy opozycji w stanie wojennym.
2. Wojciech Jasiński - Minister Skarbu IV RP, członek PZPR w latach 1976-1981, szef Wydziału Spraw Wewnętrznych w Płockim Urzędzie Miasta, przybudówki SB. Zasłynął umorzeniem milionowych długów PC, byłej partii Jarosława Kaczyńskiego.
3. Karol Karski (PiS) - działacz władz centralnych socjalistycznego ZSP na Wydziale Prawa i Administracji UW. Pod koniec lat 80 startował z poparcia PRON (organizacji utworzonej przez PZPR w stanie wojennym) w wyreżyserowanych i sfałszowanych przez komunistów wyborach do rad narodowych.
4. Andrzej Aumiller - Minister Budownictwa IV RP, zasłużony komunista, wieloletni członek PZPR.
5. Anna Kalata - Minister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Członek PZPR jak i SLD, a dalej w Samoobronie.
6. Zbigniew Graczyk - Wiceminister Gospodarki Morskiej IV RP - przez 20 lat należał do PZPR będąc między innymi członkiem jej Komitetu Wojewódzkiego w Szczecinie. Był również w kierownictwie nomenklaturowej spółki Interster, która była folwarkiem partyjnych dygnitarzy, m. in. Sekuły i Rakowskiego.
7. Marek Grabowski - Wiceminister Zdrowia IV RP (członek PZPR i SLD) dzięki rekomendacji SLD był zastępcą głównego inspektora sanitarnego w rządach Leszka Millera i Marka Belki.
8. Ewa Sowińska - Rzecznik Praw Dziecka IV RP. W latach 1977-1980 należała do PZPR.
9. Krzysztof Zaręba - Wiceminister Środowiska IV RP, były członek PZPR, od 2005 roku w Samoobronie.
10. Bogdan Socha - Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP - był do samego końca członkiem PZPR.
11. Romuald Poliński - kolejny Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Przez wiele lat członek PZPR, a w rządach SLD doradca ministra Kołodki
12. Maciej Łopiński - Rzecznik Prezydenta IV RP; w okresie 1975 - grudzień 1981 należał do PZPR
13. Ryszard Siewierski - Zastępca Komendanta Głównego Policji IV RP - członek PZPR do końca (1990).
14. Stanisław Kostrzewski - od 25.02.2006 skarbnik i finansista PiS - był aktywnym członkiem PZPR do końca jej działalności. 15. Henryk Biegalski - nominowany na szefa Centralnego Zarządu Służby Więziennej IV RP, był członkiem PZPR od 1969 r. do końca lat 80.
16. Jerzy Bahr - 19.05.2006 mianowany ambasadorem RP w Moskwie. W latach 1976 - 1980 w randze I sekretarza pracował w Ambasadzie PRL w Bukareszcie. Do stanu wojennego był członkiem PZPR.
17. Krzysztof Czabański - mianowany 01.07.2006 na prezesa Polskiego Radia S.A. - były dziennikarz m.in. 'Sztandaru Młodych' i 'Zarzewia'. W latach 1967-1980 należał do PZPR.
18. Stanisław Podlewski - mianowany 17.07.2006 dyrektorem departamentu rybołówstwa w ministerstwie rolnictwa - należał do PZPR do końca jej istnienia.
19. Marcin Wolski - 21.07.2006 mianowany został dyrektorem I programu PR - od 1975 roku do końca był w PZPR, będąc m.in. sekretarzem POP w PR.
20. Jan Sulmicki - kandydat na prezesa Narodowego Banku Polskiego, zgłoszony 11.12.2006 przez Kaczyńskiego - były aktywista PZPR w SGPiS (obecnie SGH), także w stanie wojennym.
21. Janusz Kaczmarek - szef MSWiA, prokurator krajowy z ramienia PiS - Członek PZPR od 1986 r.
22. Piotr Cybulski - poseł PiS. Były członek ZSMP i PZPR
23. Aleksander Chłopek - poseł z Gliwic. Członek PZPR od roku 1978. W latach 80. był członkiem egzekutywy Komitetu Miejskiego PZPR.
24. Halina Molka - posłanka na Sejm RP V kadencji. Były członek PZPR. Od 23 sierpnia 2007 posłanka PiS
25. Stanisław Piotrowicz - W 1978 rozpoczął pracę w Prokuraturze Rejonowej w Dębicy, następnie w 1980 został przeniesiony do Prokuratury Wojewódzkiej w Krośnie, na początku lat 80. przeniesiony do Prokuratury Rejonowej w Krośnie. Od 1978 należał do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Był członkiem egzekutywy PZPR w Prokuraturze Wojewódzkiej i Rejonowej w Krośnie.
26. Katarzyna Łaniewska- W czasie studiów należała do socjalistycznej organizacji młodzieżowej ZMP, donosiła na kolegów. Następnie należała do PZPR.

Odpowiedz Cytuj
Wyrazy uznania 20-05-18 11:00

- W Polsce nie ma demokracji, a rządy są autorytarne - twierdzi bp. Tadeusz Pieronek. Podzielasz ten pogląd?

84.6%Tak

14.5%Nie

1.0%Nie mam zdania

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://scinawa.istrefa.com

istrefa gmina Ścinawa | istrefa powiat Lubin | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Ścinawa - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Lubin, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem