Sędzia Tuleja - szacunek.

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 3 z 14

Not red 01-07-18 23:21

Obrońcy Dudziny dedykuję(do Cool):
Szanownej Pani Prezydentowej daleko do prostactwa, fanfaronady, bufonady, pustosłowia, próżności i nadymania się Niezłomnego Obrońcy Konstytucji. Wprawdzie zamiast jej bronić łamie ją co i rusz, ale to tylko dlatego, że jej nie zna.
Wbrew pozorom Konstytucja to jest naprawdę duży tekst, niełatwy do zrozumienia przez prześliczną Maliniakową główkę.
Zamiast czepiać się Dudziny kibicujmy Niezłomnemu aby opanował trudną sztukę czytania ze zrozumieniem. Ostatecznie jest to nasza główka Państwa i powinniśmy jej życzyć jak najlepiej.

Odpowiedz Cytuj
Mariusz 02-07-18 6:39

Jakiej konstytucji? Postkomunistycznego gniota przeforsowanego przez zapijaczonego Kwasa? Bez żartów.

Odpowiedz Cytuj
Lex 02-07-18 9:49

Wolę raz "rozbawionego" Kwaśniewskiego niż regularnie łamiącego Konstytucję - pacynkę Adriana.
Ale to problem aksjologii.
Ty, PiSdusiu i tak tego nie zrozumiesz, godny reprezentancie Ciemnego Luda.

Odpowiedz Cytuj
Lex 02-07-18 9:52

PiSmatołku, co ty na temat Konstytucji mozesz powiedzieć, oprócz powtarzania argumentów na poziomie Obatela lub syna Kornela. Też poziom dna.

Odpowiedz Cytuj
Lex 02-07-18 10:33

PiSMariuszku, pozwolę sobie, Tobie Ciemnemu, przypomnieć, ze Naród w referendum zatwierdził Konstytucję. Przeczytaj, w jej ostatnich prawach, jak można zmienić Konstytucję.

Odpowiedz Cytuj
Mariusz 02-07-18 11:08

Zdaje się ze ta konstytucja mówi, ze kwestie stosunku pracy sędziów SN reguluje ustawa. A od ciemniakow to se mozesz wyzywać swojego ojca co sral za stodoła.

Odpowiedz Cytuj
Do Ciemnego ze Ścinawy 02-07-18 11:15

No, no, pisiorek zaczyna coś kumać. Przeczytaj uważnie jakie jest usytuowanie prawne w Konstytucji trzech segmentów władz: ustawodawczej(parlament), wykonawczej(rząd i prezydent) i sądowniczej (TK, TS, sądy powszechne).
Poczytaj uważnie......i postaraj się zrozumieć - co w przypadku Ciemnego Luda - nie jest takie łatwe.

Odpowiedz Cytuj
Lex 02-07-18 15:38

"Apel prawników: Wszyscy pod Sąd Najwyższy!

Sąd Najwyższy "jest ostatnią instytucją stojącą na straży porządku prawnego w Polsce" - piszą sędziowie, prokuratorzy i adwokaci. Wzywają do masowych protestów w obronie Sądu Najwyższego.

Apel o masowy udział w demonstracjach 3 i 4 lipca na placu Krasińskich, gdzie w Warszawie mieści się siedziba Sądu Najwyższego, podpisały wszystkie stowarzyszenia prawnicze w Polsce. „3 i 4 lipca chcemy dać wsparcie sędziom Sądu Najwyższego” – piszą prawnicy, prosząc swoich kolegów, by „w tych dniach zjawili się na placu Krasińskich” i wsparli pierwszą prezes SN Małgorzatę Gersdorf oraz sędziów, których PiS chce przenieść w stan spoczynku.

Przegłosowana przez PiS ustawa o Sądzie Najwyższym wbrew konstytucji skraca sześcioletnią kadencję pierwszej prezes. Odsyła również (także wbrew ustawie zasadniczej) w stan spoczynku sędziów, którzy ukończyli 65. rok życia. To ok. 40 proc. obecnego składu SN."

Odpowiedz Cytuj
Wolne Sądy 02-07-18 15:47

Zaręczam, ze cała prowincjonalna Polska, poza wyjątkami, w ogóle nie ma pojęcia, że SADY NIE MOGA BYC UZALEŻNIONE OD NIKOGO, ANI RZADU, ANI PREZYDENTA !
Tego ludzie nie rozumieja, bo ich nikt nie uczy od przedszkola, za to ucza religi. Skandal.
Ludzie nie widza zagrożenia, bo nie maja w ogóle wiedzy w temacie. Akcja pani Szydlo za 10mln czy więcej oczerniająca sądy na ogromnych bilbordach zrealizowanych przez speców od propagandy była akcja niszcząca autorytet sędziów.
Kłamliwa, bezczelna akcja pani Szydlo, za która powinna otrzymać wyrok TS ! Kłamstwa trafiają do ludzi prostych nie znających zasad funkcjonowania państwa.
Ciemny lud wierzy w to co im ksiądz powie z ambony, lub ten z radia zwanego przeze mnie V kolumną, bo takie ma programy .
Musimy mieć swoje WSZECHNICE PRAWORZADNSCI jak oni maja kolka różancowe. Niestety juz nas pożarł KK !

Odpowiedz Cytuj
Dubler 03-07-18 13:27

"Dubler to ulubiona funkcja PiS. Mamy już dublerów w Trybunale Konstytucyjnym, KRS. Niebawem w SN. Największy zaś urzęduje na Nowogrodzkiej - to dubler prezydenta, premiera, marszałków sejmu i senatu, ministrów. Dubler absolutny."

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://scinawa.istrefa.com

istrefa gmina Ścinawa | istrefa powiat Lubin | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Ścinawa - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Lubin, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem