Sędzia Tuleja - szacunek.

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 6 z 14

Szambo mocno wybija 13-07-18 17:45

Wyrazy szacunku dla sędziego Zabłockiego.
Co do reszty, to jeszcze raz powtórzę, tacy jak pawlowicz nie mogą być nazywani pożytecznymi idiotami, bo to zdejmuje z nich odpowiedzialność.

Odpowiedz Cytuj
Krzych 15-07-18 11:08

Brakuje ci go nadal? Może ja ci coś napiszę, o szambie? Chcesz? Jak Polskę zalaaaaało PiSowskie szambo, wylewa się na bałtyckie plaaaaże...

Odpowiedz Cytuj
Asdf 19-07-18 21:48

"Szef holenderskiego MSZ, Stefan Blok: ,,Nie sądzę, by na płaszczyźnie europejskiej było możliwe przeforsowanie równego przyjmowania uchodźców przez każdy kraj. Wschodni Europejczycy nigdy się na to nie zgodzą. A nawet zakładając, że zmieniliby stanowisko i powiedzieli "tak", to jeszcze jedno: przejdźcie się ulicą w Warszawie lub w Pradze. W ogóle nie ma tam ludzi kolorowych. Zabraliby się oni stamtąd w ciągu tygodnia. Prawdopodobnie zostaliby pobici w najprawdziwszym sensie tego słowa. Nie mieliby tam życia".

No taka prawda, nie oszukujmy się.

Widział ktoś kiedyś obcokrajowca w Polsce? Żywego?

No ja nigdy.

Legalnie działa już przecież biuro podróży ,,Last Travel", współpracujące z zakładem pogrzebowym ,,Promyczek", które przywozi zagranicznych turystów do Polski. Kierowca podjeżdża autokarem pod Wawel albo Zamek Królewski, wypuszcza turystów, zapala papierosa, a 15 minut później idzie pakować do worków na śmieci trupy obcokrajowców wymordowanych przez polskich nacjonalistów.

A smog w Warszawie to myślicie skąd...?

Polscy katolicy palą obcokrajowcami w kominku, i stąd tyle dymu.

Kaczyński w 2019 roku planuje rozkopać stolicę, pokopać fosy i wąwozy, i zrobić z Warszawy ,,Czerwoną Wenecję", gdzie Polacy będą mogli gondolami pływać po zbiornikach z krwią obcokrajowców.

Tak jest, nie zmyślam.

Tłumaczcie to na angielski i puszczajcie w świat, niech wiedzo co się u nas dzieje!"

Odpowiedz Cytuj
Asdf 20-07-18 6:48

Szwedzki dentysta Bernt Herlitz poinformował, że 80% jego pacjentów spośród imigrantów podających się za dzieci, to dorośli w wieku często powyżej 25 lat.

W normalnej rzeczywistości usłyszałby od rządu swojego kraju: ,,Bardzo dziękujemy za tę celną uwagę, zrobimy co w naszej mocy żeby uszczelnić system migracji i wyciągniemy wnioski z tej sytuacji."

Ale nie żyjemy (a już na pewno Szwedzi nie żyją) w normalnej rzeczywistości, tylko w lewackiej komunopsychozie, więc stomatolog najpierw usłyszał: ,,Jesteś zwolniony", niedługo później bezrobotny już dentysta usłyszał: ,,Nakładamy na pana grzywnę w wysokości 54 tysiące euro za zdradzanie poufnych informacji", a jako wisienkę na torcie, szwedzka prasa nazwała go neonazistą.

Dentysta neonazista.

Stomatologia nienawiści.

Jeśli ten dentysta jest naziolem, to lewica jest próchnicą.

Odpowiedz Cytuj
Asdf 20-07-18 11:09

Wprawdzie wystarczyło napisać "Sanepid zamyka", ale przecież większe poruszenie wywoła "PIS zamyka". Bo autorowi zachciało się skracać pełną nazwę "Państwowej Inspekcji Sanitarnej"
PS. Co do skrótów - czy to przypadek, że niejednokrotnie goszcząca tutaj Gazeta Wrocławska to w skrócie GW?
Wydawcą GW jest grupa "Polska Press" wchodząca w skład niemieckiego koncernu Verlagsgruppe Passau, kontrolującego większość prasy lokalnej w Polsce.
źródło:
[LINK]
NZG - zobacz więcej na twitter.com/NZGoebbelsa
Podziękowania dla Tomasza, Marcina i Piotra

Odpowiedz Cytuj
Asdf 20-07-18 11:23

Przekaz podprogowy: ,,Polacy! Nie będziecie się kąpać bo wam Kaczyński zabrania! Polacy, na ulice, teraz!!! De-mo-kracja! Kon-sty-tucja! Nadchodzi strajk ratowników!! "
Wydawcą ,,Gazety Wrocławskiej" jest ,,Polska Press". Skoro już się bawimy w skracanie, to skrót od ,,Polska Press" brzmi:
,,PoPre SS".

Odpowiedz Cytuj
Ja 20-07-18 13:38

Oj gościu ty mnie wykończysz tymi wpisami ze śmiechu... a o co to chodzi z tym przekazem podprogowym? Coś zamieścili takiego?

Odpowiedz Cytuj
Lex 24-07-18 10:26

Asdf ty esencjo ignorancji i pislamskiej sekty. Skąd otrzymujesz tak głupkowate teksty. Z Nowogrodzkiej, od Karczewskiego, od Sasina...? Masz do wyboru szeroki strumień pislamsko-nazistowskiej myśli(?).

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://scinawa.istrefa.com

istrefa gmina Ścinawa | istrefa powiat Lubin | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Ścinawa - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Lubin, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem