Wielki Marszałek-Ogrodnik(?)

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 2

Wyrazy uznania ???????? 20-05-18 11:07

"Marek Kuchciński kandydatem PiS do europarlamentu?

PiS rozważa wystawienie Marka Kuchcińskiego w wyborach do Parlamentu Europejskiego - donosi dzisiaj "Wprost". Tym samym potwierdzają się nieoficjalne informacje "Wyborczej" z początku roku, że marszałek Sejmu miałby otworzyć listę na Podkarpaciu.

- Ta kadencja Sejmu kosztowała go wiele nerwów. Musiał podejmować niekiedy dość radykalne i kontrowersyjne decyzje, co nie koresponduje z jego charakterem i usposobieniem - przekonuje we „Wprost” jeden z polityków PiS.
Trudna kadencja marszałka

Kuchciński przez ostatnie trzy lata stał się symbolem traktowania przez PiS parlamentu jako prywatnego folwarku. To on nakłada kary finansowe na posłów opozycji, wyklucza ich z obrad, nie udziela głosu, kiedy chcą składać wnioski formalne, wyłącza też mikrofony, kiedy czas wypowiedzi dobiega końca."

Odpowiedz Cytuj
Szkoda Polski 20-05-18 11:12

Zasłużyli się towarzysze i towarzyszki na trudnym odcinku krajowym, teraz nadchodzi czas rekompensaty za zeszmacenie. Duce JaroZbaw to jednak łaskawy pan jest.

Czyli PIS szuka dla Szydło i Kuchcińskiego "ciepłej posadki" w nagrodę za rozjechanie walcem praworządności państwa polskiego

Odpowiedz Cytuj
Jak długo 20-05-18 11:16

Kurdupel podejmuje „dalekosiężne decyzje personalne“ i deleguje przodujące siły intelektualne pisu do Europy....
Bo to sie fucha zwie...kasa lepsza, polatać można samolotem za frajer, no i im sie to należy, jak mówi oświecona Powiatowa Brocha
Polsko droga, jak długo jeszcze....jak długo...

Odpowiedz Cytuj
PIS dojrzał??? 20-05-18 11:19

Sądzę, że "Marszałek Sejmu RP" Pan Marek Kuchciński powinien zostać zgłoszony przez najwyższą (w sensie metaforycznym, gdyż w sensie anatomicznym wysoką nieprzesadnie) władzę pisu jako kandydat na stanowisko sekretarza generalnego ONZ. Jest bowiem szansa na zdecydowane poprawienie wyniku wiktorii brukselskiej (1:27). Głosowanie w zgromadzeniu ogólnym ONZ w tak ważnej sprawie można bohatersko przerżnąć 1:192. Polska dojrzewa do tego boju.

Odpowiedz Cytuj
Jak Rycho Obatel 20-05-18 11:21

Świetna decyzja dla Polski. I będzie pięknym uzupełnieniem polskiego Pisowskiego zoologu w Europarlamencie. Intelekt i uroda Kuchcińskiego pasuje.

Odpowiedz Cytuj
Pecunia non olet 20-05-18 11:25

Świetny towar eksportowy. Tow. Kuchcińskiego rzuci się na odcinek brukselski. Zna pewnie tylko rosyjski, ale nic to, da radę. Szkoda tylko, ze będzie tam narażony na kontakt z lewactwem. Euro jednak nie śmierdzi.

Odpowiedz Cytuj
A Krysia P. 20-05-18 11:30

Z Europarlamentu PiS robi sobie "przechowalnię"?A jak to sie ma do dążenia do wyjścia z UE? Co za zakłamanie i hipokryzja, ten PiS to nie ma żadnych zahamowań.

Gdyby to się spełniło mielibyśmy "silną" reprezentację w europarlamencie. Dorzuciłbym jeszcze wyjątkowy egzemplarz kultury - Krysię Pawłowicz.

Odpowiedz Cytuj
Wielka Emigracja 20-05-18 11:32

Kuchciński, Szydło, Waszczykowski, Kempa... Wielka Emigracja.

Odpowiedz Cytuj
Estetyczny dyskonfort 20-05-18 11:36

Pasują do Brukseli jak jeż, drzazga albo oset do doopy, zaskroniec do dżemu.

Albo tak jak mówił Cimoszewicz: Przyjedzie taki na salony w zabłoconych gumiakach, wypróżni się na środku i powie: I co mi zrobicie?

Odpowiedz Cytuj
Obora nie dla nich 20-05-18 11:39

Te darmozjady do Europarlamentu ? Tych nieuków nie można nawet wpuścić do obory !

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://scinawa.istrefa.com

istrefa gmina Ścinawa | istrefa powiat Lubin | istrefa dolnośląskie | istrefa Polska

Ścinawa - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Lubin, województwo dolnośląskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 59-330


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem